Baza wiedzy

Reklama w Google Ads - dlaczego warto z niej korzystać?

Kampanie reklamowe Google Ads niosą za sobą wiele korzyści. Główną korzyścią jest pojawienie się w płatnych wynikach wyszukiwania nad wynikami organicznymi w wyszukiwarce Google. Płacisz tylko za wyniki np. gdy ktoś kliknie w reklamę i odwiedzi Twoją stronę internetową lub zadzwoni do Twojej firmy. Twoja reklama pojawia się w Google w chwili, gdy użytkownik szuka produktów lub usług podobnych do Twoich. W Google Ads masz pełną kontrolę nad budżetem reklamowym. W każdej chwili możesz wstrzymać lub dostosować swoje wydatki na reklamę w Google. Dzięki Google Ads, możesz docierać do nowych klientów i rozwijać swoją firmę.

Reklama Google Ads — co to jest?

Google Ads (dawniej Google Adwords) to rozbudowany system firmy Google umożliwiający wyświetlanie reklam online. Reklamy Google Ads pojawiają się one zarówno w wyszukiwarce, jak również u partnerów Google, co zwiększa ich zasięg. W Google Ads możesz tworzyć reklamy, aby dotrzeć do osób, które w danym momencie są zainteresowane Twoimi produktami i usługami. To Ty wybierasz miejsca, w których będzie się wyświetlać Twoja reklama, ustawiasz dogodny dla siebie budżet i mierzysz wpływ swoich reklam.

Jakie są rodzaje kampanii Google Ads?

  • kampania w sieci wyszukiwania Google
  • kampania w sieci reklamowej Google
  • kampania w sieci zakupowej Google
  • kampanie wideo
  • kampanie promujące aplikacje
  • kampanie lokalne
  • kampanie Discovery
  • kampania Performance Max

Kampanie Google Ads to odpowiednie miejsce dla Twoje biznesu. Zaprezentujesz swoją firmę, przedstawisz ofertę potencjalnym klientom. Dzięki możliwością, jakie daje kierowanie reklam w Google Ads dotrzesz do osób o określonych zainteresowaniach i zamiarach. W ten sposób wyświetlisz reklamy osobom, które są zainteresowane Twoimi produktami i usługami.

Wypełnij formularz

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Zobacz również

Zobacz również

Co to jest responsywna strona internetowa?
Co to jest responsywna strona internetowa?

Strona responsywna, na takie stwierdzenie możesz natrafić w Internecie. Co to oznacza? Responsywna strona internetowa...

Plik produktowy Google – co to jest?
Plik produktowy Google – co to jest?

Feed produktowy to nieodłączony element skutecznej promocji produktów w Internecie. Pozwala on na prowadzenie ...

Co to jest Smart Bidding 2.0?
Co to jest Smart Bidding 2.0?

Smart bidding, czyli inteligentne określanie stawek, to zbiór strategii automatycznego określania stawek, kt&o...