Profesjonalne
szablony RWD Shoper
już od 2499 zł

Jesteśmy autoryzowanym resellerem Shoper.
Zapewniamy kompleksową usługę stworzenia sklepu online na platformie Shoper z unikalną grafiką, treścią i pakietem użytecznych narzędzi.

Przedyskutujmy Twoje potrzeby i wymagania.
Zadzwoń teraz!

Skontaktuj się z nami

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Uwaga! Klikając „Wyślij zapytanie” wyrażam zgodę na skontaktowanie się ze mną przez BPA Polska Dawid Karamon w celu przedstawienia oferty.

Certyfikat SSL Twoje dane są bezpieczne

Ocena w Google

Profesjonalne szablony RWD Shoper

Profesjonalny wizerunek sklepu to podstawa sukcesu w e-commerce. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną szatę graficzną Twojego sklepu wraz z logotypem. Nasi graficy oraz specjaliści od wizerunku stworzą projekt dostosowany do Twoich potrzeb i wizji sklepu.

Zapewniamy kompleksową usługę stworzenia sklepu online na platformie Shoper z unikalną grafiką, treścią i pakietem użytecznych narzędzi.

Indywidualne Szablony Shoper

Wysoka funkcjonalność naszych szablonów daje olbrzymie możliwości budowania pozytywnego wizerunku sklepu w Internecie. Intuicyjna nawigacja oraz spójny design przełożą się na wzrost wiarygodności sklepu oraz zwiększenie sprzedaży.

Oprogramowanie Shoper to sprawdzone i wielokrotnie nagradzane narzędzie e-commerce, które ułatwia handel w Internecie. Shoper posiada wszystkie funkcjonalności potrzebne do profesjonalnej sprzedaży on-line. Oferuje możliwość samodzielnego dostosowania do indywidualnych potrzeb. Dzięki wsparciu technicznemu i aktualizacjom skupiasz się wyłącznie na realizacji zamówień. Oprogramowanie Shoper posiada dziesiątki gotowych integracji i rozszerzeń.

Dzięki oprogramowaniu Shoper Twój sklep internetowy będzie miał wszystko, czego Ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży w Internecie. Ponad 250 wbudowanych funkcji obsługiwanych jednym kliknięciem. Oprogramowanie Shoper to narzędzie, które maksymalnie ułatwia i przyspiesza handel w internecie.

Narzędzie Shoper to kompletne oprogramowanie sklepu internetowego z własnym systemem płatności online, integracją z Allegro, Ceneo, Subiektem i kurierami.

#oprogramowanie #shoper #ecommerce

 

Shoper - najlepsze oprogramowanie sklepu internetowego

Decyzja o założeniu sklepu internetowego to początek długiej drogi. Na samym początku należy podjąć bardzo ważną decyzję. Czy sklep będzie wykorzystywał autorski CMS pisany na zamówienie, czy zostanie wykorzystane gotowe oprogramowanie do prowadzenie sklepu internetowego. Są plusy i minusy dla jednego jak i drugiego wariantu. Proponujemy drugie rozwiązanie, w oparciu o oprogramowanie Shoper, który przez wielu sprzedawców i specjalistów z branży ecommerce uważany jest za najlepsze oprogramowanie sklepu internetowego.

Co to jest Shoper?

W skrócie jest to kompleksowe oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego. Co ważne Shoper jest produktem polskim, stworzonym przez firmę z Krakowa. Oprogramowanie miało premierę w 2005 roku. Do dziś , czyli do 2022 z oprogramowania Shoper korzysta już przeszło 20 000 firm. Co przekonało ponad 20 000 klientów do tego, aby zaufać właśnie Shoperowi i na tej platformie założyć i prowadzić swój sklep? Ponad 250 wbudowanych funkcji obsługiwanych jednym kliknięciem. Oprogramowanie Shoper to narzędzie, które maksymalnie ułatwia i przyspiesza handel w Internecie.

Co oferuje Shoper?

Sklep dla małych i dużych ecommerce

Na samym wstępie trzeba zaznaczyć że jest to kompleksowe oprogramowanie, dedykowany dla potrzeb małych, średnich i dużych firm. Dzięki oferowanym rozwiązaniom firma Shoper pozwala stworzyć ładny, szybki i wygodny sklep internetowy zarówno na kilkadziesiąt produktów, jak i na kilka lub kilkanaście tysięcy. Wszechstronność oprogramowania Shoper to bardzo ważny argument przemawiający za Shoperem. Jest to bardzo ważne dla nowo powstałych firm, które w dalszych planach mają rozbudowę asortymentu.

Integracja Shopera z innym oprogramowaniem

Każda firma na rynku korzysta z najróżniejszych programów magazynowych, księgowych i do zarządzania kontaktami. Oprogramowanie Shoper posiada integrację z najpopularniejszymi programami magazynowymi oraz księgowymi. To ważne dla łatwiejszej i szybszej obsługi zamówień w sklepie internetowym Shoper. Integracja sklepu internetowego z oprogramowaniem firmowym, daje możliwość automatycznego importowania do programu księgowego. Dzięki czemu, nie musimy ręcznie kopiować i przepisywać danych, wystarczy parę kliknięć i faktura jest wystawiona. Oprogramowanie Shoper pozwala również w czasie rzeczywistym aktualizować stany magazynowe w sklepie i programie.

Shoper integracje - dlaczego to jest ważne?

 • Większa wydajność pracy
 • Łatwe wystawianie dokumentów sprzedażowych
 • Automatyczna aktualizacja stanów magazynowych
 • Aktualizacja informacji w czasie rzeczywistym
 • Połączenie sklepu internetowego z oprogramowanie firmowym

Sklep Shoper na Facebooku

Facebook to obecnie najlepsze miejsce do promocji swojego sklepu internetowego. Wykorzystując mechanizmy płatnych reklam i promocji postów, a także łatwość komunikowania się z użytkownikami Facebooka, warto sięgnąć po ten kanał sprzedaży. Sklep internetowy Shoper oferuje założenie własnego sklepu na Facebooku, posiada integracje z Facebookiem.

Shoper na Facebook'u - dlaczego to jest ważne?

 • Skuteczny kanał sprzedaży
 • Zdobywanie nowych rynków
 • Docieranie do nowych klientów
 • Budowa marki
 • Łatwa komunikacja z klientami

Bezpieczne płatności online w sklepie Shoper

Płatności online za zakupy to dziś standard, mało kto wybiera już opcję płatności przelewem, wszystko odbywa się online. Oprogramowanie Shoper udostępnia bezpieczne i wygodne płatności online w każdym stworzonym sklepie. Intuicyjna obsługa, rozpoznawalne marki operatorów, współpraca ze wszystkimi bankami w Polsce i wiele kanałów płatności online to wszystko oferuje Shoper.

Płatności online Shoper - dlaczego to jest ważne?

 • Wygodne płatności kartami kredytowymi
 • Możliwość płacenia blikiem
 • Szybkość księgowania transkacji
 • Wysoki poziom bezpiczeństwa
 • Automatyczne księgowanie transkacji

Logistyka w Shoper - Zamawianie kurierów i wysyłanie paczek w Shoper

Sklep internetowy Shoper posiada integrację z pośrednikami i wybranymi firmami kurierskim. Oprogramowanie pozwala automatycznie zamawiać kurierów, drukować listy przewozowy i etykiety, oczywiście bez ręcznego wpisywania danych. Są one automatycznie pobierane z zamówień, na podstawie tego co klient wpisał. Dzięki czemu masz pewność, że paczka będzie wysłana na adres podany w zamówieniu.

Integracje z kurierami - dlaczego to jest ważne?

 • Minimalny czas na przygotowanie wysyłek
 • Śledzenie paczki on-line
 • Duży wybór firm kurierskich i paczkomaty
Nasi klienci

Poznaj marki, które nam zaufały

To oni stanowią naszą najlepszą wizytówkę i jesteśmy im za to wdzięczni.

Agencja interaktywna - Pako Group HR
Agencja interaktywna - DGS
Agencja interaktywna - Dombud
Agencja interaktywna - Inplus
Agencja interaktywna - Pan Sałatka
Agencja interaktywna - Indoor
Agencja interaktywna - Gryf Investment
Agencja interaktywna - Pracuj Mieszkaj Zarabiaj
Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe

BPA Polska
ul. Marszałkowska 15
35-215 Rzeszów
NIP: 517 027 64 71
Regon: 180666481

Numer konta:
11 1240 1792 1111 0011 0592 2455

Formularz kontaktowy