Responsywne strony internetowe

Jesteśmy firmą, która łączy kompetencje agencji interaktywnej i software house. Strona internetowa to wizytówka firmy, która pozyska dla Ciebie i Twojej firmy klientów, jest inwestycją na lata, która na pewno się zwróci.

300+

Liczba firm, korzystających z naszych rozwiązań.

10 lat

W projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych.
Skontaktuj się z nami

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Uwaga! Klikając „Wyślij zapytanie” wyrażam zgodę na skontaktowanie się ze mną przez BPA Polska Dawid Karamon w celu przedstawienia oferty.

Certyfikat SSL Twoje dane są bezpieczne

Profesjonalna strona www to dzisiaj podstawa w biznesie. Aby spełniała swoje przeznaczenie, powinna być nie tylko atrakcyjna pod względem wizualnym, ale także przejrzysta oraz łatwa w obsłudze. Strona internetowa to wizytówka firmy, która pozyska dla Ciebie i Twojej firmy klientów, jest inwestycją na lata, która na pewno się zwróci.

Projektujemy nowoczesne responsywne i funkcjonalne strony internetowe. Dobrze zaprojektowana strona www, która pozyskuje dla Ciebie nowych klientów to odpowiednia droga do sukcesu. Projektujemy strony internetowe wykorzystując najnowsze dostępne technologie oraz służymy pomocą techniczną. Tworzymy strony www od podstaw. Skuteczność tworzonych przez nas stron internetowych zapewnia szczegółowa analiza potrzeb oraz konkurencji naszych klientów. Intuicyjność, łatwość obsługi oraz dobry design to cechy, które wyróżniają strony zaprojektowane przez naszą Agencję Interaktywną Comlead. Działamy w branży od 2011 roku, doskonale wiemy jak wykreować Twoją firmę w Internecie oraz co zrobić, żeby Twoja strona internetowa trafiła do właściwych odbiorców.

 

System zarządzania treścią CMS

Oferujemy strony internetowe z CMS, które posiadają łatwy w obsłudze i intuicyjny system zarządzania treścią. Dzięki temu będziesz w stanie łatwo dodawać nowe treści, zdjęcia czy produkty na stronę www oraz nią zarządzać. Nasz panel do edycji treści i struktury na stronie jest tak intuicyjny, że nawet laik poradzi sobie z jego obsługą.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Podczas swojej działalności zrealizowaliśmy ponad 300 realizacji dla małych i średnich firm. Wszystkie nasze projekty stron internetowych to indywidualne projekty, które zostały przeanalizowane i zaprojektowane według najnowszych standardów UX i UI. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jeżeli zależy Ci na dobrze zaprojektowanej i zoptymalizowanej stronie internetowej, to zapraszamy do kontaktu z nami. Nasza Agencja Interaktywna została stworzona, by dostarczać usługi na najwyższej jakości.

Cennik

Wybierz odpowiedni plan dla swojej strony internetowej.

Standard

899 zł

Biznes L

1399 zł

Biznes XL

1899 zł

System CMS

Projekt graficzny strony i podstrony

Ilość podstron

do 5 podstron

do 10 podstron

do 15 podstron

Galeria zdjęć

-

-

Formularz kontaktowy

Polityka Prywatności

Integracja z portalami społecznościowymi

Wersja mobilna (RWD)

Wsparcie techniczne

90 dni

180 dni

365 dni

Czas realizacji

5 dni roboczych

7 dni roboczych

14 dni roboczych

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

BPA Polska
ul. Marszałkowska 15
35-215 Rzeszów
NIP: 517 027 64 71
Regon: 180666481

Numer konta:
11 1240 1792 1111 0011 0592 2455

+48 667 820 286

info@comlead.pl

Formularz kontaktowy