Pozycjonowanie stron internetowych

Od 2008 roku specjalizujemy się w e-commerce, wdrażamy skuteczne strategie i marketing internetowy dla e-commerce.

97%

Klientów, przedłuża z nami współpracę

10 lat

Doświadczenia w pozycjonowaniu stron.
Profesjonalne tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach, najczęściej zwane SEO (Search Enginge Optimization) ma za zadanie osiągnięcie wysokich pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych na pozycjonowanie frazy (słowa kluczowe). Pozycjonowanie polega na określonych działaniach mających na celu skuteczne wypromowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwarek internetowych.

Wysokie pozycje naszej strony wiążą się ze wzrostem potencjalnych klientów, którzy trafiają na naszą stronę internetową za pomocą wyszukiwarek internetowych. Obecnie pozycjonowanie stron jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą reklamy internetowej.

Pozycjonowanie stron to szereg działań marketingowych, które mają na celu optymalizację strony www na potrzeby wyszukiwarek i zadawanych w nich pytań. Ze względu na to, że algorytmy Google ulegają ciągłym aktualizacją, konieczne jest dostosowanie strony do nowych wytycznych Google.

 

Dlaczego pozycjonowanie stron www?

Z pewnością  wiele osób zastanawia się dlaczego pozycjonowanie strony jest tak ważne i wymienia się je jako podstawową formę reklamy strony internetowej? Odpowiedzią jest magiczne słowo - Google. Wyszukiwarka ta jest znana każdemu użytkownikowi sieci i wszystkie wyszukiwania są dokonywana za jej pośrednictwem. Zbudowało to potęgę wyszukiwarki Google, w której najwyższe pozycję na liście wyników wyszukiwań są kluczem do sukcesu w Internecie. 

Pozycjonowanie strony pozwala osiągnąć możliwie najwyższą pozycję  na liście wyszukiwań po wpisaniu danej frazy. Dobierając trafne słowa kluczowe dla strony przystępujemy do pozycjonowania, w efekcie którego strona pnie się coraz wyżej na liście wyników, po to, aby osiągnąć możliwie najwyższą pozycję. 

Pierwsze trzy miejsca na liście wyników wyszukiwań zapewniają sukces danej strony internetowej. Jest to cel dla wszystkich pozycjonowanych stron, które nieustannie ze sobą walczą.

Pozycjonowanie jest podstawą istnienia każdej strony internetowej i to bez względu na jej ofertę oraz branżę. Wyszukiwarka Google to podstawowe narzędzie poruszania się po Internecie dla każdego użytkownika globalnej sieci, a zatem to od pozycjonowania należy rozpocząć reklamę każdej strony, serwisu, czy też portalu internetowego.

Jeśli nasza strona osiągnie czołowe pozycję na liście wyników wyszukiwań dla danych fraz, to będziemy mieli gwarantowany ruch na stronie i każdego dnia odwiedzą naszą witrynę osoby zainteresowane naszą ofertą. Dlatego ważny jest dobór fraz, czyli słów kluczowych, na które będzie pozycjonowana strona.

Form reklamy w Internecie jest wiele, ale tak naprawdę tylko pozycjonowanie zapewnia długotrwałe i wymierne efekty. Możemy płacić za bannery, linki, czy też wysyłać mailingi, ale tuż po zakończeniu tych form reklam na naszej stronie ruch ustanie i tym samym nie zdobędziemy nowych klientów i użytkowników.

Pozycjonowanie to również stosunkowo tania forma reklamy, ponieważ gdy podliczymy poniesione koszty i liczbę generowanych wejść z Google to będzie to najtańsza reklama w Internecie. Płacąc za linki, mailingi odniesiemy sukces, ale tylko na chwilę. Prędzej, czy później i tak będziemy musieli przekonać się do pozycjonowania.

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe

BPA Polska
ul. Marszałkowska 15
35-215 Rzeszów
NIP: 517 027 64 71
Regon: 180666481

Numer konta:
11 1240 1792 1111 0011 0592 2455

Formularz kontaktowy