Pozycjonowanie
stron internetowych
już od 899 zł

Pozycjonowanie stron to szereg działań marketingowych, które mają na celu optymalizację strony www na potrzeby wyszukiwarek i zadawanych w nich pytań. Pozycjonowanie polega na określonych działaniach mających na celu skuteczne wypromowanie strony w wynikach wyszukiwarek internetowych.

Przedyskutujmy Twoje potrzeby i wymagania.
Zadzwoń teraz!

Skontaktuj się z nami

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Uwaga! Klikając „Wyślij zapytanie” wyrażam zgodę na skontaktowanie się ze mną przez BPA Polska Dawid Karamon w celu przedstawienia oferty.

Certyfikat SSL Twoje dane są bezpieczne

Ocena w Google

Postaw na agencję, która dostarcza realne efekty SEO

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach, najczęściej zwane SEO (Search Enginge Optimization) ma za zadanie osiągnięcie wysokich pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych na pozycjonowanie frazy (słowa kluczowe). Pozycjonowanie polega na określonych działaniach mających na celu skuteczne wypromowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwarek internetowych.

Wysokie pozycje naszej strony wiążą się ze wzrostem potencjalnych klientów, którzy trafiają na naszą stronę internetową za pomocą wyszukiwarek internetowych. Obecnie pozycjonowanie stron jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą reklamy internetowej.

Pozycjonowanie stron to szereg działań marketingowych, które mają na celu optymalizację strony www na potrzeby wyszukiwarek i zadawanych w nich pytań. Ze względu na to, że algorytmy Google ulegają ciągłym aktualizacją, konieczne jest dostosowanie strony do nowych wytycznych Google.

 

Pozycjonowanie stron w agencji Comlead to wymierne korzyści dla Twojego biznesu. Dzięki naszym działaniom zauważysz istotne pozytywne zmiany

 • Zwiększenie liczby odwiedzin na stronie internetowej
 • Zwiększenie pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania
 • Zwiększenie zasięgu Twojej marki w internecie
 • Zwiększenie liczby potencjalnych klientów
 • Zwiększenie sprzedaży lub konwersji na stronie
 • Poprawa wizerunku Twojej firmy w internecie
 • Konkurencyjność na rynku w stosunku do innych firm w branży
 • Długotrwały i stabilny efekt pozycjonowania
 • Skuteczne wykorzystanie budżetu marketingowego
 • Profesjonalna obsługa i doradztwo w zakresie działań SEO.

Aby lepiej zrozumieć istotę pozycjonowania stron internetowych, trzeba bliżej poznać mechanizm działania wyszukiwarki i zachowań internautów.

Pozycjonowanie stron - Wyniki organiczna vs Płatne

Gdy użytkownik wpisuje zapytanie w wyszukiwarce Google, wyszukiwarka automatycznie przeszukuje swoją bazę danych i wyświetla wyniki na stronie SERP. Wyniki te są automatycznie generowane przez algorytm wyszukiwarki na podstawie analizy zawartości stron internetowych oraz innych czynników, takich jak autorstwo treści, popularność strony czy lokalizacja użytkownika. Na stronie SERP możemy zobaczyć nie tylko organiczne wyniki wyszukiwania, czyli linki do stron internetowych, ale również różnego rodzaju elementy specjalne, takie jak: reklamy Google Ads, lokalne wyniki wyszukiwania, grafiki, filmy czy też odpowiedzi na pytania w ramach tzw. featured snippets. Użytkownik może dostrzec na niej dwie odrębne sekcje:

 • Organiczne wyniki to lista stron internetowych, które Google uznaje za najbardziej wartościowe i relevantne w kontekście zapytania użytkownika. Są one prezentowane na SERP w kolejności od najbardziej do najmniej trafnych.
 • Wyniki płatne, z kolei, to reklamy Google Ads, czyli forma płatnej promocji. Są one oznaczone specjalnymi oznaczeniami i wyświetlane na górze oraz na dole strony z wynikami wyszukiwania. Użytkownik może łatwo odróżnić wyniki płatne od organicznych wyników dzięki specjalnym oznaczeniom lub kolorem tła.
Nasi klienci

Poznaj marki, które nam zaufały

To oni stanowią naszą najlepszą wizytówkę i jesteśmy im za to wdzięczni.

Agencja interaktywna - Pako Group HR
Agencja interaktywna - DGS
Agencja interaktywna - Dombud
Agencja interaktywna - Inplus
Agencja interaktywna - Pan Sałatka
Agencja interaktywna - Indoor
Agencja interaktywna - Gryf Investment
Agencja interaktywna - Pracuj Mieszkaj Zarabiaj
Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe

BPA Polska
ul. Marszałkowska 15
35-215 Rzeszów
NIP: 517 027 64 71
Regon: 180666481

Numer konta:
11 1240 1792 1111 0011 0592 2455

Formularz kontaktowy