Kampanie reklamowe
Google Ads

Twoja oferta może pojawić się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania natychmiast po uruchomieniu kampanii. Możesz odrazu pozyskiwać klientów na swoje usługi i produkty.

Przedyskutujmy Twoje potrzeby i wymagania.
Zadzwoń teraz!

Skontaktuj się z nami

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Uwaga! Klikając „Wyślij zapytanie” wyrażam zgodę na skontaktowanie się ze mną przez BPA Polska Dawid Karamon w celu przedstawienia oferty.

Certyfikat SSL Twoje dane są bezpieczne

Ocena w Google

Kampanie Google Ads

Dzięki analizie Twojego biznesu i strony internetowej oraz konkurencji, będziemy w stanie odkryć słowa kluczowe, które klienci używają w wyszukiwarce Google, aby znaleźć produkty i usługi takie jak Twoje. Następnie przygotujemy teksty reklamowe, które będą wyświetlane w zależności od wpisanych przez użytkowników fraz kluczowych. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik zostanie przekierowany do wybranej przez nas sekcji na Twojej stronie internetowej lub sklepie internetowym. To świetny sposób na dotarcie do swojej grupy docelowej i generowanie sprzedaży, szczególnie w przypadku ecommerce. Dzięki temu możemy pomóc Ci w precyzyjnym kierowaniu ruchu na Twoją stronę i zwiększeniu liczby konwersji.

 

Przygotujemy dla Ciebie skuteczną reklamę w Google i sieciach partnerskich. Prowadzimy wszystkie rodzaje kampanii Google Ads (AdWords): tekstowe, graficzne, zakupowe, mobilne, video i remarketingowe.

Obszary w których się specjalizujemy

 • w sieci wyszukiwania (wyszukiwarka Google, partnerzy wyszukiwania) 
 • w sieci reklamowej (kampanie display, w tym na setkach tysięcy stron partnerskich, dopasowane do Twojej grupy docelowej)
 • w serwisie Youtube (możliwe są kampanie graficzne i video)
 • w formie remarketingu tym użytkownikom, którzy wcześniej odwiedzili Twoją stronę
 • w opcji reklam produktowych Google Zakupy (Google Shopping)

Lejek marketingowy w kampanii Google Ads

Zapewniamy kompleksową obsługę kampanii reklamowych w Google Ads opartych na strategii lejka marketingowo-sprzedażowego. Od początkowego zainteresowania, poprzez rozważania, aż do decyzji zakupowej. W ten sposób pomagamy Ci przyciągać ruch na Twoją stronę internetową, zwiększać świadomość marki oraz sprzedaż produktów lub usług.Dzięki tej strategii, skupiamy się na przyciąganiu potencjalnych klientów w odpowiednich momentach ich drogi zakupowej, od chwili zainteresowania się Twoją ofertą, przez rozważanie zakupu, aż do finalnej decyzji. Nasze kampanie w Google Ads docierają do klientów na wszystkich etapach procesu zakupowego, co pozwala nam na zapewnienie stałego przepływu wysoko wykwalifikowanych leadów do Twojej strony internetowej. Dzięki temu osiągamy znacznie lepsze wyniki reklamowe, a Twoja firma zyskuje potencjalnych klientów gotowych do zakupu. Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi i wykorzystaj pełen potencjał kampanii reklamowych w Google Ads.

Kampanie Google Ads - Lejek
Lejek marketingowy dla przykładowej kampanii w sieci reklamowej Google Ads

Kampanie w Google Ads, pozwalają dotrzeć do potencjalnych klientów na trzech kluczowych etapach procesu zakupowego: świadomości, zainteresowania i decyzji zakupowej.

Na początku procesu zakupowego, na etapie świadomości, kampanie w Google Ads pozwalają na dotarcie do osób, które jeszcze nie zdają sobie sprawy z istnienia Twojej firmy lub produktów. Możesz wykorzystać słowa kluczowe, takie jak ogólne pojęcia związane z Twoją branżą, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Na drugim etapie, czyli zainteresowania, kampanie w Google Ads pomogą Ci dotrzeć do osób, które już wiedzą o Twojej firmie lub produktach i poszukują bardziej szczegółowych informacji. Możesz wykorzystać bardziej precyzyjne słowa kluczowe, takie jak konkretny produkt lub usługa, aby przyciągnąć uwagę tych osób.

Na ostatnim etapie, czyli decyzji zakupowej, kampanie w Google Ads pozwalają na dotarcie do osób, które już podjęły decyzję o zakupie i szukają najlepszej oferty. Możesz wykorzystać różne formy reklamy, takie jak reklamy dynamiczne lub remarketing, aby przyciągnąć uwagę tych osób i zachęcić do dokonania zakupu.

Dlaczego warto zainwestować w Google Ads

Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie reklamy Google Ads, możemy pomóc Ci w generowaniu przychodów i wzroście sprzedaży poprzez precyzyjnie zaprojektowaną kampanię reklamową. Jak osiągniemy wysoki zwrot z inwestycji w Google Ads?

 • Stworzymy strukturę kampanii Google Ads zgodnie z lejkiem marketingowym.
 • Dopasujemy grupę odbiorców, aby dotrzeć do odpowiednich osób.
 • Zoptymalizujemy wydatki na reklamę poprzez zarządzanie wykluczającymi słowami kluczowymi.
 • Codziennie optymalizujemy konto reklamowe i modyfikujemy kampanie.
 • Testujemy różne warianty reklam (testy A/B) i analizujemy wyniki.
 • Regularnie analizujemy dane i raportujemy wyniki kampanii.
 • Ciągle pracujemy nad zwiększeniem zwrotu z inwestycji (ROI).
Nasi klienci

Poznaj marki, które nam zaufały

To oni stanowią naszą najlepszą wizytówkę i jesteśmy im za to wdzięczni.

Agencja interaktywna - Pako Group HR
Agencja interaktywna - DGS
Agencja interaktywna - Dombud
Agencja interaktywna - Inplus
Agencja interaktywna - Pan Sałatka
Agencja interaktywna - Indoor
Agencja interaktywna - Gryf Investment
Agencja interaktywna - Pracuj Mieszkaj Zarabiaj
Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe

BPA Polska
ul. Marszałkowska 15
35-215 Rzeszów
NIP: 517 027 64 71
Regon: 180666481

Numer konta:
11 1240 1792 1111 0011 0592 2455

Formularz kontaktowy