Doradztwo
sprzedażowe

Zajmujemy się kompleksowym doradztwem sprzedażowym, które ma na celu poprawę wyników sprzedaży Twojej firmy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na skuteczne doradztwo w zakresie sprzedaży.

Przedyskutujmy Twoje potrzeby i wymagania.
Zadzwoń teraz!

Skontaktuj się z nami

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Uwaga! Klikając „Wyślij zapytanie” wyrażam zgodę na skontaktowanie się ze mną przez BPA Polska Dawid Karamon w celu przedstawienia oferty.

Certyfikat SSL Twoje dane są bezpieczne

Ocena w Google

Doradztwo sprzedażowe SMA (Sales and Marketing Automation) to usługa, która pomaga firmom zwiększyć efektywność swoich procesów sprzedażowych poprzez wykorzystanie nowoczesnych narzędzi automatyki sprzedaży i marketingu.


Nasza firma Comlead specjalizuje się w tej dziedzinie, oferując kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w zakresie sprzedaży.

Dzięki naszej usłudze doradztwa sprzedażowego SMA, Twoja firma będzie mogła wykorzystać najnowsze narzędzia i technologie, które pomogą Ci w:

  • Pozyskiwaniu nowych klientów – poprzez wykorzystanie automatyzacji procesów marketingowych, takich jak kampanie mailingowe, reklamowe, czy wykorzystanie social media.

  • Wzmacnianiu relacji z obecnymi klientami – poprzez wykorzystanie narzędzi CRM, czyli systemów zarządzania relacjami z klientami, które pozwalają na bieżąco monitorować aktywność klientów, dostarczać im spersonalizowane oferty i analizować ich zachowanie.

  • Zwiększeniu sprzedaży – poprzez wykorzystanie narzędzi automatyzacji sprzedaży, takich jak systemy lead scoring, które pozwalają na określenie potencjału sprzedażowego klientów oraz systemy lead nurturing, które pozwalają na automatyczne prowadzenie klientów przez etapy procesu sprzedażowego.

  • Optymalizacji procesów sprzedażowych – poprzez wykorzystanie narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics czy analiza danych z systemów CRM, które pozwalają na bieżąco monitorować efektywność procesów sprzedażowych oraz wprowadzać potrzebne zmiany i usprawnienia.

Doradztwo sprzedażowe SMA oferowane przez Comlead pozwoli Twojej firmie na osiągnięcie większej skuteczności i efektywności procesów sprzedażowych, co przekłada się bezpośrednio na wzrost przychodów i zysków. Kontakt z naszym zespołem doradców sprzedażowych SMA to pierwszy krok na drodze do sukcesu Twojej firmy.

Nasi klienci

Poznaj marki, które nam zaufały

To oni stanowią naszą najlepszą wizytówkę i jesteśmy im za to wdzięczni.

Agencja interaktywna - Pako Group HR
Agencja interaktywna - DGS
Agencja interaktywna - Dombud
Agencja interaktywna - Inplus
Agencja interaktywna - Pan Sałatka
Agencja interaktywna - Indoor
Agencja interaktywna - Gryf Investment
Agencja interaktywna - Pracuj Mieszkaj Zarabiaj
Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe

BPA Polska
ul. Marszałkowska 15
35-215 Rzeszów
NIP: 517 027 64 71
Regon: 180666481

Numer konta:
11 1240 1792 1111 0011 0592 2455

Formularz kontaktowy